episode36-teaser

پیشنهاد اپیزود به دیگران:

تیزر نگهبان آسمان (۲) | داستان زندگی و سرنوشت سپهبد نادر جهانبانی

همراهان عزیز راوکده سلام. قسمت پایانی اپیزود سریالی "نگهبان آسمان" آماده شده و روز شنبه 2 تیر ماه از همه پلتفرم‌های پادگیر منتشر میشه و قابل شنیدنه. اما، از امروز، و فقط به مدت 5 روز می‌تونید این قسمت رو به صورت اختصاصی از فروشگاه راوکده تهیه کنید، و زودتر شنونده بخش پایانی ماجرا باشید. لینک تهیه این قسمت رو داخل توضیحات اپیزود قرار دادیم.

پخش زنده

در این اپیزود می‌شنوید...

همراهان عزیز راوکده سلام. قسمت پایانی اپیزود سریالی “نگهبان آسمان” آماده شده و روز شنبه ۲ تیر ماه از همه پلتفرم‌های پادگیر منتشر میشه و قابل شنیدنه. اما، از امروز، و فقط به مدت ۵ روز می‌تونید این قسمت رو به صورت اختصاصی از فروشگاه راوکده تهیه کنید، و زودتر شنونده بخش پایانی ماجرا باشید. لینک تهیه این قسمت رو داخل توضیحات اپیزود قرار دادیم.

تو قسمت نهایی، در ادامه قسمت قبل، ماجرا رو از اونجایی میشنویم که جهانبانی تو روزای اوج خلبانیش قرار داشته. میشنویم که ماجرای کشتی ابن سینا چی بوده و چرا صدام جرات نکرد تو اون ماجرا کوچیکترین تعرضی به ایران بکنه. ضمنا تو این قسمت با خانواده نادرم بیشتر آشنا می‌شیم و می پردازیم به شایعات پیرامون اون. نهایتا هم ماجرای جهانبانی رو توو چند ماه پایانی زندگیش میشنویم، و با وقایع و دادگاه ها و ماجراهای بعد از اون آشنا بشیم.

>>>لینک تهیه قسمت دوم و نهایی نگهبان آسمان در اکران خصوصی<<<

برای دریافت کد تخفیف هدیه عضو کانال اینستاگرام راوکده بشید و عدد ۱ رو ارسال کنین ????

 

اگر مشکلی در باز شدن لینک بود، در وبسایت راوکده هم این لینک قرار گرفته. آدرس فروشگاه راوکده:

https://ravkadeh.sellfile.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *